دومین دوره جشنواره تحقیقات برتر سلولهای بنیادی و خونساز ایران جایزه پروفسور قوام زاده، پنج شنبه برگزار می شود

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۹ کد : ۴۳۵۱۰ اسلایدر آخرین اخبار
دومین دوره جشنواره تحقیقات برتر سلولهای بنیادی و خونساز ایران جایزه پروفسور قوام زاده، پنج شنبه برگزار می شود

دومین دوره جشنواره تحقیقات برتر سلولهای بنیادی و خونساز ایران، جایزه پرفسور اردشیر قوام زاده، 22 اردیبهشت ماه در بیمارستان شریعتی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی، این جشنواره به همت انجمن هماتولوژی و انکولوژی ایران و با همکاری پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی از ساعت 9 تا 12 روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه  در تالار شهید پیرویان بیمارستان شریعتی برگزار می شود.
دکتر سحر توکلی، معاون آموزشی بیمارستان شریعتی و دبیر اجرایی جشنواره، هدف از برگزاری این جشنواره را نزدیک کردن مراکز پیوند سلولهای بنیادی در ایران و منطقه، پاسخ دهی به بخشی از نیازهای واقعی کشور و حرکت در مسیر سند چشم انداز پیشرفت ایران  عنوان و خاطرنشان کرد: جشنواره تحقیقات برتر سلولهای بنیادی و خونساز ایران به همت دکتر اردشیر قوام زاده، استاد ممتاز هماتولوژی و انکولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران پایه گذاری شده تا انجام طرح های پژوهشی کاربردی در زمینه دانش سلولهای بنیادی و خونساز و سلول درمانی را تقویت کند.

وی با اشاره به این که دوره قبلی جشنواره، سال گذشته به میزبانی بیمارستان طالقانی تهران برگزار شده بود تصریح کرد: در این جشنواره دستاوردها، طرح ها و ایده های محققان کشور در قالب طرح پژوهشی، مقاله، پایان نامه و حتی پروپوزال ارائه و در معرض داوری قرار می گیرند و در پایان، سه اثر برگزیده موفق به دریافت جایزه ویژه از سوی استاد قوام زاده می شوند.
معاون آموزشی بیمارستان شریعتی با اشاره به این که دکتر پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، دکتر قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر صرامی فروشانی، رئیس پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی و رئیس کمیته سلول درمانی و فناوری‌های نوین پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر جمشیدی، رئیس بیمارستان شریعتی و دکتر واعظی، رئیس پژوهشکده انکولوژی، هماتولوژی و سل تراپی از سخنرانان این مراسم هستند،  خاطرنشان کرد: برگزارکنندگان این جشنواره امیدوارند با حمایت از طرح های برگزیده ای که موفق به کسب امتیازهای برتر از هیات داوران جشنواره شده اند، زمینه بهره مندی عملی جامعه از دستاوردهای جامعه علمی در این حوزه را فراهم کنند.
دبیر اجرایی دومین دوره جشنواره تحقیقات برتر سلولهای بنیادی و خونساز ایران در پایان تصریح کرد: افرادی که مایل به شرکت در این جشنواره هستند، باید یک خلاصه دو صفحه ای از طرح یا اثر خود را از طریق ایمیل جشنواره به نشانی ismoh.congress@yahoo.com ارسال کنند. اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه ارسال آثار و شرکت در جشنواره نیز از طریق شماره تلفن های ۰۲۱۸۴۹۰۲۹۰۹ و۰۲۱۱۸۸۳۵۷۰۱۷ و ۹۱۸۳۳۸۰۲۲۳ و ۹۱۶۵۶۵۲۶۶۳ قابل دسترسی است.

text to speech icon

نظر شما :