پژوهشکده معتمد می تواند یکی از کانون‌های اصلی مهاجرت معکوس نخبگان باشد

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۹:۲۸ کد : ۷۱۱۵۶ آخرین اخبار
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی پس از بازدید از آخرین دستاوردهای پژوهشکده معتمد، گفت: با تلاش علمی پژوهشگران پژوهشکده معتمد در مرزهای دانش ،زمینه جهش اساسی برای پژوهشکده معتمد فراهم شده است.
پژوهشکده معتمد می تواند یکی از کانون‌های اصلی مهاجرت معکوس نخبگان باشد

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد، دکتر حسن فارسی معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی، پس از بازدید از آخرین دستاوردهای پژوهشکده سرطان معتمد، گفت: دربازدید امروز، شاهد یک مجموعه جوان، منسجم، خلاق و نوآور بودم. با توجه به اقدامات انجام گرفته در حوزه پژوهش و فناوری در پژوهشکده معتمد فکر می‌کنم با تلاش هایی که پژوهشگران در مرزهای دانش در حوزه های مختلف درحال انجام هستند زمینه جهش اساسی برای پژوهشکده معتمد فراهم شده است.

 

 

وی با بیان اینکه موضوع اصلی پژوهشکده یعنی سرطان سینه با رویکرد حل مسئله یکی از موضوعات راهبردی کشور است، اظهار داشت: امروز موضوع جمعیت، جوانی جمعیت و افزایش نرخ رشد جمعیت در کشور بسیار حائز اهمیت است و طبیعتا برای این برنامه بزرگ در کشور، «مادر خانواده» محور است و توجه پژوهشکده معتمد به موضوع سلامت بانوان و مادران می تواند در این زمینه نقش اساسی داشته باشد.

 

 

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی، افزود: طبیعتاً ما هم به عنوان دفتر مرکزی وظیفه داریم از زحمات و تلاش های همکارانی که واقعا با فرهنگ جهادی مشغول به کار هستند حمایت کنیم. فرهنگ جهادی در اجزاء مختلف پژوهشکده معتمد دیده می شود. امروز برخی از مشکلات در زمینه زیرساخت ها مشاهده شد، امیدواریم که بتوانیم نقش خود را را ایفا کرده و در مسیر پیشرفت و عزت آفرینی قدم برداریم و طبیعتا اگر زیرساخت ها فراهم و مهیا باشد، پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی می تواند یکی از کانون های اصلی مهاجرت معکوس نخبگان باشد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی پژوهشکده سرطان معتمد حسن فارسی سرطان سینه درمان سرطان


نظر شما :